Saint Martin

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Saint Martin

Saint Martin satılık emlak

Saint Martin, Karayip Denizi'ndeki Kuzey Windward Adaları'nın bir parçasıdır. Kuzey Fransa kısmı, Saint Martin ve güney Hollandalı kısım Sint Martee arasında bölünmüş iki ayrı ülke içerir.

Yakın zamandaki emlak patlamasıyla, Saint Martin'in gayrimenkul yatırım fırsatları hiç bu kadar iyi olmamıştı. Yatırım yapmak istediğinizde çok az kısıtlama var.

Saint Martin'deki satılık mülkleri kendi adınıza veya bir şirketin adına satın alabilirsiniz. Yerel bankalarda kişisel veya ticari hesaplar açılabilir. Sonuçta, Saint Martin'de gayrimenkul satın alma süreci oldukça basittir.

Saint Martin’deki Fransız emlak piyasası adanın Hollanda’dan biraz farklıdır. Fransız Saint Martin'de, gayrimenkul işlemleri her zaman nihai eylemin hazırlanmasından ve mülk ile ilgili tüm araştırmaların yapılmasından sorumlu olan Noter tarafından yönetilmektedir.

Hollanda tarafında en büyük fark, Fransız tarafında yıllık emlak vergileri, yıllık turizm vergileri ve önemli sermaye kazançları vergileridir. Saint Martin emlak piyasasında saint Martin'de satılık birçok ilginç mülk var.

Saint Martin'de satılık mülklerle dolu bir alan, Saint Martin Karayip adasındaki pitoresk bir bölge olan Dawn Plajı'ndaki prestijli Oyster Gölet bölgesidir. Atlantik Okyanusu'nun ve komşu Karayip adası St. Barths'ın muhteşem manzarası, bu adanın plaja bakan güçlü noktasıdır. Eşsiz konumu nedeniyle, kuzeyde ve okyanusun güneyindeki güzel beyaz kumlu plaja sahip bir lagünle çevrilisiniz.

Hayalinizdeki ada, apartman dairesinde veya villada dinlenmek istiyorsanız, Saint Martin'de satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, her bütçeye ve yaşam tarzına tam bir ada mülk araması sunuyoruz. Amacımız, satılık veya kiralık mükemmel ada mülkünü takip ederken en yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Grenadinler'deki Bequia körfezinin sonunda yer alan bu olağanüstü konumdaki sahil villası iki binadan oluşmaktadır. 5 yatak odalı ve 5 banyolu ana ev...
Cod. 39897

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Saint Martin, saint-martin, Saint Martin, 17 rue de l'Escale

11,157,179.00TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

2125 m²
2125 m² BİNA BİNASI SAHİLDEN 100 ML, YAKINDAKİ MAĞAZALAR ACENTE OLMADAN DOĞRUDAN SATIŞ.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB